Останні відгуки

  • Загальне враження: це просто рай для дітей, безліч іграшок, ігрові програми, ігрові автомати)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:Дуже подобається даний заклад, гарно всередині,  підійде для гуляння весілля чи випускного, кухня смачна)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:велике різноманіття кави на любий смак) можна як собі так і на подарунок купляти)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:дуже класні вистави, залюбки відвідую, коли є вільний час)завжди повний зал
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:гарний вибір ювелірних прикрас, на любий смак і кишеню, консультанти привітні
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:великий вибір техніки, кваліфікований персонал, ціни так як і всюди-однакові)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:класний магазин, досить дешеві ціни, можна непогано закупитися переш 1 вересня)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:Класний заклад, смачна кухня, великі ситні порції, смачне пиво, ціни середні, гарне розташування)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:підбирали мені тут лінзи+ вчили ними користуватись, звертаюсь до них вже 4 рік і задоволена)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:нам з хлопцем сподобався фільм, веселий, місцями навіть дуже)хороша різдвяна комедія
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:розташування в самому центрі) дуже гарний наш оперний, там відбуваються не тільки вистави, але й концерти)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:дуже малий вибір коктейлів.. але сам заклад навіть дуже прикольний)були там на хеловін, класне оформлення
    більше 7 років тому